Avrupa’nın En Uzun Süreli Açlık Grevi 129. Gününde: 129 A/B Yasaları Kaldırılsın

Avrupa’nın en uzun süreli açlık grevi bugün 129. gününde!

”Dayanınca Moskova’nın önüne faşist sürüler

Yine dediler ki “Tarih bitti beyler”

Sonrası Stalin, kırmızı sancak ve Berlin

Tarih böyledir, bitti denilen yerde yazılır

Ümit İlter”

Süresiz Açlık Grevi: Eda Deniz Haydaroğlu 129 Ilgın Güler 78 Sevil Sevimli 63

SÜRESİZ AÇLIK GREVİNİN TALEPLERİ:

1)Devrimci ve antifaşist tutsaklar Özgül Emre, İhsan

Cibelik, Serkan Küpeli ve Hasan Unutan TUTUKSUZ YARGILANSINLAR!

2)Her türlü dijital materyal suç delili olarak kullanılmaktan çıkarılsın! Dijitallerin güvenirliliği ve delil niteliği yoktur!

3)Almanya Anayasayı Koruma Örgütü’nün, devrimciler hakkında hazırladığı raporlar meşru değildir, mahkemelerde delil olarak kullanmaktan çıkarılsın!

4)Almanya Federal Başsavcısı Peter Frank Özgül Emrelere yapılan operasyondan kısa bir süre sonra Türkiye

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü ve onur madalyası aldı. Bu görüşmede neler konuşuldu ve Savcı Peter Frank hangi hizmetler sonucu onur madalyası aldı? AÇIKLANSIN!

5)Beş yıldır oturum hakları için direnen Almanya Direnişleri Meclisi emekçileri oturumu geri verilsin! Siyasi nedenlerle verilen oturumhakkının siyasi nedenlerle alınması hukuksuzdur ve meşru değildir! İlker Şahin’e verilen ceza kaldırılsın!

6)FAŞİST 129, 129 A ve B yasaları kaldırılsın! 129 A/B demokratik hak ve özgürlüklerin gaspıdır. Almanya emperyalizmi 200 yıldır kullandığı emperyalist, faşist 129 yasalarıyla bu seferde terör demagojisiyle bütün direnişleri ezmek, devrimcileri tasfiye etmek istiyor.

129 yasaları hak gasplarının yasal kılıfa büründürülmesidir, adaletsizliğin yasallaştırılması, adil yargılanma hakkının gasbedilmesidir. Biz düşünce, örgütlenme ve direnme hakkını, devrimciliğin dünyanın en onurlu işi olduğunu savunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer Yayınlar