Uyuşturucunun Arkasında Devlet Karşısında Devrimciler Var

Halkın Sesi Radyo’da 14 Ağustos Perşembe günü yayınlanan İdeolojilerin Savaşı programının kaydını paylaşıyoruz.

Uyuşturucuya Karşı Halkı Örgütlemekten Ve Halk Savaşını Büyütmekten Başka Bir Yol Yok
Ülkemizde Uyuşturucuya Ve Çetelere Karşı Savaşan Tek Güç Uyuşturucuyla Savaş Komiteleri’dir
Uyuşturucu Bataklığına Düşmüş Yoksul Halk Çocukları Çocuklarını Uyuşturucu Bataklığında Kaybeden Ailelerimiz
Tüm Anadolu Halkları Bu Kokuşmuş Düzeni Değiştirebilir
Emperyalizmin ve oligarşinin uyuşturucu ve yozlaşma politikasının karşısında devrimciler olarak politika üretmek, emperyalizmin ve oligarşinin politikasının iflasıdır! Uyuşturucuyla Savaş Komiteleri uyuşturucuya karşı politika üretiyor ve savaşıyor. Bu savaşta tutsaklar ve şehitler veriyor.
Bu mücadele iki temel alanda yürütülüyor.
Birincisi, halkın örgütlenerek, uyuşturucu politikasının karşısına dikilmesi.
Bunun için halk meclislerinde örgütleniyor halk.
İkincisi, uyuşturucu bataklığına düşmüş gençlerimizin, insanlarımızın tedavi edilerek bu bataklıktan çıkarılması mücadelesi yürütüyor.
Bunun için Hasan Ferit Gedik Uyuşturucuyla Savaş ve Kurtuluş Merkezleri açılıyor.
Bu nedenle devrimciler, uyuşturucuya karşı savaşıyla emperyalizmin ve oligarşinin hedefi oldu.
Mahallelerde 2006 yılından itibaren pek çok kez devrimcilerin kurumları polis tarafından basıldı, onlarca devrimci gözaltına alındı, işkencelerden geçirildi, tutsak edildi.
Devletin bu saldırılarının hedefi, uyuşturucuya karşı savaşı bitirmekti.
Uyuşturucu bataklığına düşürülmüş halk çocuklarını o bataklıktan çıkarmak için HASAN FERİT GEDİK UYUŞTURUCUYLA SAVAŞ VE KURTULUŞ MERKEZİ açıldı. Kısa bir sürede bu merkezde 400 kişi, devrimci değer ve ahlak kazanarak bağımlılıktan kurtuldu.
Emperyalizm Korkuyor Çünkü Yoksulların Öfkesi Bu Düzen İçin Büyük Tehlikedir
Yoksulluk, bu düzen içinde kendini ifade edememe, gelecekten umutsuzluk, ulaşılamayan hayaller ve daha onlarca nedenden dolayı gençler uyuşturucuya başlıyorlar. Uyuşturucu ile bireyselliğe ve güçsüzlüğe itilen gençler çareyi ya daha fazla ve daha çeşitli uyuşturucu kullanımında arıyorlar ya da intiharı seçiyorlar. Yani iki çözüm yolu seçiyorlar. Bu durum bir yanıyla yozlaşmayı büyütürken diğer yanıyla bu yoksunluk ve yoksulluk, geleceksizlik suç ordusu mahallelerde öfkeyi büyütüyor.
Emperyalistler ve oligarşi için en büyük tehlike yoksulların ve en dibe batmış olanların öfkesinin örgütlü hale gelmesidir.
Bu tehlikeden korktukları için her dönem dozunu arttırarak saldırıyorlar. İşte yozlaştırma politikaları ve uyuşturucu tam da burada devreye girer. Umutsuz ve öfke dolu gençler uyuşturucu ile uyuşuk hale getirilir ki, uyanmasınlar, örgütlenmesinler ve birleşmesinler… Çünkü her sorun örgütlenince, birlik olunca çözülür.
Bu Savaşı Biz Kazanacağız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer Yayınlar