Kimin Tabağından Yerseniz*

Halkımızın sözüdür

“Köpek kimin tabağından yerse, onun evinin önünde havlar”*

Katil ABD merkezli yemek şirketi Mcdonald’s, 7 Ekim’de başlayan Aksa Tufanı harekatı sonrasında, 20 gündür Filistin halkını bombalayan ahlaksız, onursuz, kişiliksiz İsrail askerlerine yemek hizmeti veriyor…

Gazze halkına bebeklere içirmek için su vermeyen düşman, hamburger yerken yayınladıkları video ile Filistin halkını ahlaksız yöntemlerle aşağılamaya, intikam almaya çalışıyor.

Aksa tufanı başladıktan sonra Lübnan başkenti Beyrut’ta halk tarafından Mcdonald’s  şubeleri önünde protesto eylemleri yapılmıştı. Mcdonald’s eylem boyunca kepenk kapatmıştı.

İşgalci İsrail’e onyıllardır silah vererek Filistin halkının üzerinde denemeler yapan emperyalist ABD, katillerinin yemeğinden-suyuna her türlü ihtiyacını karşılamaktan geri durmuyor.

İşte bu sebeple Filistin halkını katleden ABD’dir diyoruz. Bu nedenle İsrail ABD’nin Ortadoğu’daki ileri karakoludur diyoruz.

Ve onların sofrasından yemek yiyen, emperyalistlerin, Siyonistlerin verdiği fonlarla halkların kanının akıtılmasına ortak olanların sonu da yaşattıkları acılar kadar büyük olacaktır.

Mcdonald’s, CocaCola gibi şirketler sıradan yiyecek-içecek işletmeleri değil doğrudan emperyalist tekellerin savaş sponsorudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer Yayınlar