4 DEVRİMCİ ABD UŞAGI ORDUNUN KATİLLER SÜRÜSÜ TARAFINDAN KATLEDİLDİ

Dört Devrimci ABD Uşağı Ordunun Katiller Sürüsü Tarafından Katledildi

30 Ekim günü dört devrimci Erdoğan Çakır, Özkan Güzel, Burak Ağarmış ve Harika Kızılkaya, ABD emperyalizminin yetiştirmesi faşist ordunun jandarmaları tarafından katledildi.

Bu katliam ne ilk ne de sondur. Çünkü faşizm korkuyor.

Açlığa, yoksulluğa mahkum ettikleri halkın devrimcilerin önderliğinde örgütlenip bu pespaye düzeni yıkmalarından korkuyorlar. Bunun için dört devrimciyi daha katlettiler.

Katledilenlerden Harika Kızılkaya Halkın Sesi Radyomuzun emekçilerindendi. Radyomuzun kurulmasında ve büyümesinde büyük emeği vardı. Yüreği her daim halk ve vatan sevgisiyle çarpan bir devrimciydi O.

Şimdi onun sevgisini, gülüşünü yüreğimize koyduk. Unutmayacak ve de unutturmayacağız.

Faşizm kandan beslenir.

Faşizmin hiçbir ahlaki değeri yoktur.

Bizler Halkın Sesi Radyosu emekçileri olarak buradan bir kez daha ilan ediyoruz ki katledilen dört devrimcinin neden katledildiklerini yayınlarımızda tüm halkımıza anlatacağız. Harika Kızılkaya ve onunla beraber katledilenleri anlatmaya devam edeceğiz. Tüm halkımız onların nasıl ve neden katledildiklerini öğrenecektir.

Onlar katledildiler çünkü 84 milyon insanımızın açlık ve yoksulluk içinde yaşamasına neden olan bir avuç kan içicinin korkulu rüyalarıydı.

Onlar umudu yaymanın ustasıydı.

Onlar şimdi yüreğimizin en müstesna yerinde yaşıyorlar.

Kahrolsun Faşizm Yaşasın Mücadelemiz!

Devrim Şehitleri Ölümsüzdür!

Halkın Sesi Radyosu Emekçileri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer Yayınlar