Harika Sohbetler Her Pazar Sizlerle*

Halkın Sesi Radyo’da Yeni Programımız Harika Sohbetlerle Her Pazar Sizlerle Birlikte Olacağız
Halkın Sesi Radyosu olarak yeni bir programla, Harika Sohbetlerle her Pazar sizlerle birlikte olacağız. Aradaki uzak mesafeleri hep birlikte kapatacağız. Şiirler, türküler, kıssadan hisseler, atasözleri ve Halk Cephesinden haberlerle birliğimizi, beraberliğimizi daha da büyütecek, uzak mesafelerde de olsak aynı duygularla, düşüncelerle bir arada olacağız. Sofranıza misafir olup demli sohbetler yapacağız. Belçika’dan Almanya’ya, Fransa’dan İsviçre’ye canlı telefon bağlantıları ile kahvaltımızı ortaklaştıracağız.
Kapitalist düzende yaşıyoruz. Biliyoruz ki bu düzen insanları yalnızlaştırır, bireye düşürür, bencilleştirir. İnsanın insanlara olan güveneni zedeler, arkadaşlık, dostluk ilişkilerini bile çıkara dayandırır. Bir taraftan yozlaştırırken diğer taraftan kişiyi toplumsallıktan soyutlayıp bir köşeye sıkıştırır.
Biz ise birliğin, beraberliğin insanı güçlü kıldığına inanıyoruz. Halkın değerlerini, umudu, inancı daha sıkı tutmak istiyoruz. Bunu da hep beraber yapacağımız Harika Sohbetler saatimizde daha da pekiştireceğiz. Çünkü biz yeni bir dünyanın yeni insanları olma iddiasına sahibiz. Ve yine gayet iyi biliyoruz ki içinde yaşadığımız düzene karşı bu iddiamızı ancak birliğimizi, beraberliğimizi daha da büyüterek o büyük hedefe varacağız. Bizleri yedi yirmi dört kuşatan ve bilincimize saldıran kapitalist kültürü karşı devrimci kültürümüzü yaşatıp büyüteceğiz.
Bu nedenle sizleri her Pazar Harika Sohbetler programımızı dinlemeye, canlı bağlantılarla katılmaya davet ediyoruz. Harikamızın coşkusu, sevinci ve inancıyla hepinizi programımıza katılmaya davet ediyoruz.
Halkın Sesi Radyo Emekçileri

Her Pazar Saat 11.00’da(Avrupa Saati ile)

halkinsesiradyo.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer Yayınlar